+90 212 210 34 35 | +90 542 832 80 80
İthal edilecek ürün ile ilgili numuneler, görseller, teknik detaylar, özellikler, adetler ve hedef fiyatlarınız alındıktan sonra ilgili üreticileri tespit ederiz. Telefon görüşmeleri ve yazışmalar yaparak ürün ve firmalar hakkında gerekli bilgileri toplarız. Daha sonra aralarından uygun gördüklerimizle tekrar temasa geçer, gerekirse yerinde ziyaret ederiz. Yapacağımız bir haftalık çalışmadan sonra size detaylı bir rapor hazırlarız. Sonrasında belirlediğimiz üreticilerle karşılıklı numune çalışması yaparak, kalite ve fiyatı kesinleştirip dilerseniz sipariş aşamasına geçeriz. Firma/Fabrika ile siz görüşüp anlaşmışsanız, işin operasyon sürecini yönetir, maliyetlerinizi ve süreci garanti altına alır, kapı teslim hizmet verebiliriz. Araştırma sürecinden, ithalatın gerçekleşmesine kadar (kapı teslim) operasyonun her aşamasında müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bir operasyon sürecinde minimum 13 değişken oluşmaktadır, şirketimiz sizin için tüm bu süreci yönetmekte ve aşama aşama takip  etmektedir. Talep Oluşması Teknik Detaylandırma Gümrük Tarife Bilgisi Belirleme Tedarikçi Belirleme Fiyat AraştırmasıTekliflendirme Sözleşme İşlemleri Kambiyo İşlemleri Uluslararası Nakliye Tahliye İşlemleri Gümrüklü Geçici Depolama (Ardiye) Gümrükleme Vergilendirme ÜRÜN ARAŞTIRMA HİZMETİ
  • Ürünle ilgili görseller, teknik özellikler, gerçek sipariş miktarı ve hedef fiyatlar alındıktan sonra gerekli araştırmalar yapılıp fiyat teklifimiz sunulur. Numune alışverişi ile yapacağımız ticareti destekleriz.
  • Çin’den yapmayı düşündüğünüz ticarette gerekli tüm evraklar tarafımızdan hazırlanıp, para transferleri, ürün kontrolleri, fabrikanın kontrolü, nakliyeci-fabrika arası iletişim ve diğer konularda da size yardımcı oluruz.
  • Direk fabrikaya ulaşmak; aracı, toptancı, dolandırıcı, eski fabrika çalışanı, sanal firma ve benzeri şahıslardan/oluşumlardan korunmanızı sağlarız.
  • Aradığınız ürünlerde farklı kalite ve fiyat seçenekleri sunarız.
FİRMA KONTROL HİZMETİ
  • Araştırmış olduğunuz fakat güvenilirliğinden emin olmadığınız firmayı Çin’e gelmenize gerek kalmadan;
  • Sizin adınıza ziyaret eder, fotoğraf-video kayıtlarını size ulaştırırız (ürünler, üretim koşulları, çalışan sayısı, fabrikanın büyüklüğü...)
  • Firma yetkilileriyle görüşüp onlardan edindiğimiz bilgilere, kendi yorum ve deneyimlerimizi de katarak detaylı bir rapor hazırlarız.

Tüm bu hizmetleri "kendini işine adamış ve sektörün önemli uzmanlarından oluşan bir ekiple" gerçekleştirmekteyiz.

Scroll to Top